Arnavutköy Davul Zurna Ekibi

Arnavutköy Davul Zurna Ekibi İstanbul’un Arnavutköy bölgesinde hizmet veren Davul Zurna ekibimiz sizlerin özel günlerinizi daha da güzelleştiriyor. Gelin Çıkarma ,Asker Uğurlama ,Sünnet Düğünü ,Düğün ,Nişan ,Kına Gecesi ,Okul Mezuniyeti ,Eğlence ,Açılış ,Kır Düğünleri ve tüm eğlenceleriniz’de ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Davulcu Zurnacı kiralama ihtiyacı günümüzde oldukça aranan bir hizmet olmuştur. Ülkemizdeki geleneğimizden dolayı düğün ve sünnet gibi organizasyonlarda davul ve zurna ekibi olmazsa olmazlardan olmuştur. Davul zurna ekibi olarak sizlere İstanbul`da en iyi davulcu ve zurna hizmeti vererek düğün ve sünnet gibi organizasyonlarda profesyonel bir kiralama hizmeti sunuyoruz.

Hedefimiz daima sizlere %100 müşteri memnuniyeti ile davul ve zurna kiralama hizmeti vermektir. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile bu alanda en uzman davulcu ve zurnacı ekibi bizleriz.

Bizleri tercih etmeniz durumunda asla mağdur olmazsınız. Çünkü düğün yada sünnet gibi organizasyonlarda düğüne gelen ziyaretçilerinize unutulmaz dakikalar yaşatıyoruz.

Düğün, sünnet, asker eğlencesi gibi organizasyonlar için uygun fiyatlara kaliteli davul zurna hizmeti almak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Davul zurna ekibi kiralama hizmetini 7/24 hizmet ve destekle vermekteyiz. Aklınıza takılan her türlü soru ve görüşlerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu için;  0537 393 45 68 – 0542 765 15 00  no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Arnavutköy Davul Zurna Ekibi